zwiń
Zamknij film
*pod względem składu jakościowo-ilościowego
**Dawkowanie 2 tabletki. W dwóch tabletkach Gripex Max jest zawarta maksymalna dawka substancji w lekach bez recepty. 1 tabletka Gripex Max zawiera 500 mg paracetamolu, 30 mg pseudoefedryny, 15 mg dekstrometorfanu.
***Wśród saszetek o składzie: paracetamol, kwas askorbowy, chlorowodorek fenylefryny. Gripex Hot Max zawiera 1000 mg paracetamolu, 100 mg kwasu askorbowego, 12,2 mg chlorowodorku fenylefryny.