Strona główna
Gripex® Kompleksowy lek na przeziębienie i grypę adresujący wszystkie objawy.

Gripex® to połączenie działania trzech składników aktywnych: paracetamolu, pseudoefedryny i dekstrometorfanu, które precyzyjnie uderzają w objawy, przeziębienia i grypy, aby szybko wrócić do pełni sił.

Jak działa Gripex®?

Gripex® działa z potrójną siłą i uwalnia Twój organizm od wszystkich symptomów przeziębienia i grypy:

  • Paracetamol to jedna z najbardziej popularnych substancji przeciwbólowych i przeciwgorączkowych. Zwalcza bóle towarzyszące infekcjom, w tym bóle gardła, ból głowy, bóle mięśni oraz bóle kostno-stawowe, usuwa gorączkę i stan podgorączkowy,
  • Pseudoefedryna udrożnia nos, hamuje katar i ułatwia oddychanie, likwiduje obrzęk śluzówki,
  • Dekstrometorfan łagodzi kaszel oraz wykazuje niewielkie działanie przeciwbólowe. Jego działanie przeciwkaszlowe występuje już po 15 minutach i utrzymuje się do 4 godzin
Skład i dawkowanie
Liczba kapsułek w jednej dawce Maksymalna ilość kapsułek na dobę
Skład Gripex® Liczba tabletek w jednej dawce Maksymalna liczba tabletek na dobę
Paracetamol 325 mg, chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg, bromowodorek dekstrometorfanu 10 mg oraz substancje pomocnicze. powyżej 12. roku życia 1-2 (3-4 razy na dobę) 8
od 6. do 12. roku życia 1 (3-4 razy na dobę) 4
Odpowiednią dawkę leku Gripex® należy przyjąć doustnie.
Lek można stosować niezależnie od posiłków.
Leku Gripex® nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i karmiące piersią.
Lek Gripex® można stosować powyżej 6. roku życia.

W czasie stosowania leku należy zachować ostrożność podczas obsługi urządzeń mechanicznych i prowadzenia pojazdów.

Ze względu na ryzyko toksycznego uszkodzenia wątroby w czasie przyjmowania leku Gripex® nie należy pić alkoholu.

Dowiedz się więcej:

Przejdź do Hello Zdrowie