Strona główna
Gripex® SinuCaps Kompleksowa kuracja na przeziębienie i chore zatoki

Gripex® SinuCaps to kompleksowy lek, który zwalcza objawy nie tylko przeziębienia i grypy, ale także chorych zatok.

Jak działa Gripex® SinuCaps?

Dzięki zawartości składników aktywnych – paracetamolu i fenylefryny – Gripex® SinuCaps:

  • działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo,
  • zmniejsza obrzęk błony śluzowej zatok,
  • udrożnia nos i zatoki, umożliwiając swobodne oddychanie.
Kofeina przyspiesza początek działania paracetamolu i zwiększa skuteczność jego działania nawet o 40%. Składnik ten zwalcza subiektywne objawy ogólnego rozbicia, poprawia koordynację, zdolność kojarzenia oraz usuwa zmęczenie.

Zobacz, jak Gripex® SinuCaps zwalcza objawy przeziębienia i problemy z zatokami.
Skład i dawkowanie
Liczba kapsułek w jednej dawce Maksymalna liczba kapsułek na dobę
Skład
Gripex® SinuCaps
Liczba tabletek w jednej dawce Maksymalna liczba tabletek na dobę
Paracetamol 300 mg, kofeina 25 mg, chlorowodorek fenylefryny 5 mg oraz substancje pomocnicze. 2 (co 4-6 godz.) 12
Lek można stosować niezależnie od posiłków.
Należy przestrzegać co najmniej 4-6-godzinnego odstępu między dawkami.
Leku Gripex® SinuCaps nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i  karmiące piersią.
Lek Gripex® SinuCaps można stosować u dzieci powyżej 12. roku życia.

W czasie stosowania leku należy zachować ostrożność podczas obsługi urządzeń mechanicznych i prowadzenia pojazdów.

Ze względu na ryzyko toksycznego uszkodzenia wątroby w czasie przyjmowania leku Gripex® SinuCaps nie należy pić alkoholu.

Dowiedz się więcej:

Przejdź do Hello Zdrowie