Strona główna
Gripex® Max Najsilniejsza tabletka na rynku**

Gripex® Max to to kompleksowy lek, który zwalcza nasilone objawy przeziębienia i grypy dzięki precyzyjnej sile działania i maksymalnym dawkom substancji aktywnych (paracetamolu, pseudoefedryny i dekstrometorfanu).

Jak działa Gripex® Max?

Kompleksowy skład Gripex® Max działa ze wzmocnioną siłą składników aktywnych, dlatego likwiduje nawet uciążliwe, nasilone objawy przeziębienia i grypy:

  • Paracetamol zwalcza bóle towarzyszące infekcjom, w tym bóle gardła, ból głowy, bóle mięśni oraz bóle kostno-stawowe, usuwa gorączkę i stan podgorączkowy,
  • Pseudoefedryna udrożnia nos, hamuje katar i ułatwia oddychanie, likwiduje obrzęk śluzówki.
  • Dekstrometorfan łagodzi kaszel oraz wykazuje niewielkie działanie przeciwbólowe. Jego działanie przeciwkaszlowe występuje już po 15 minutach i utrzymuje się do 4 godzin.
Skład i dawkowanie
Liczba kapsułek w jednej dawce Maksymalna ilość kapsułek na dobę
Skład Gripex® Max Liczba tabletek w jednej dawce Maksymalna liczba tabletek na dobę
Paracetamol 500 mg, chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg, bromowodorek dekstrometorfanu 15 mg oraz substancje pomocnicze. 1-2 (3-4 razy na dobę) 8
Lek można stosować niezależnie od posiłków.
Leku Gripex® Max nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i karmiące piersią.
Lek Gripex® Max można stosować u dzieci powyżej 12. roku życia.

W czasie stosowania leku należy zachować ostrożność podczas obsługi urządzeń mechanicznych i prowadzenia pojazdów.

Ze względu na ryzyko toksycznego uszkodzenia wątroby w czasie przyjmowania leku Gripex® Max nie należy pić alkoholu.

Dowiedz się więcej:

Przejdź do Hello Zdrowie