Strona główna
Gripex® Hot Kuracja na przeziębienie i grypę w saszetce

Gripex® Hot to moc trzech składników w wygodnej do spożycia formie saszetki. Rozgrzewający napój o przyjemnym cytrynowym smaku zwalcza objawy przeziębienia oraz grypy.

Jak działa Gripex® Hot?

Składniki Gripex® Hot zwalczają objawy przeziębienia i grypy:

  • paracetamol likwiduje stan podgorączkowy, gorączkę i bóle, które towarzyszą infekcjom – bóle głowy, bóle gardła, bóle mięśni i bóle kostno-stawowe,
  • fenylefryna usuwa obrzęk błony śluzowej nosa, dzięki czemu udrożnia nos, hamuje katar i przywraca swobodę oddechu,
  • witamina C wspiera układ odpornościowy organizmu.
Skład i dawkowanie
Liczba kapsułek w jednej dawce Maksymalna ilość kapsułek na dobę
Skład Gripex® Hot Liczba saszetek w jednej dawce Maksymalna liczba saszetek na dobę
Paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, witamina C 50 mg oraz substancje pomocnicze. Saszetka Gripex® Hot to zminimalizowana dawka cukru: tylko 1,98 g! 1 (co 4-6 godz.) 6
Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody.
Lek można stosować niezależnie od posiłków.
Leku Gripex® Hot nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i karmiące piersią.
Lek Gripex® Hot można stosować u dzieci powyżej 12. roku życia.

W czasie stosowania leku należy zachować ostrożność podczas obsługi urządzeń mechanicznych i prowadzenia pojazdów.

Ze względu na ryzyko toksycznego uszkodzenia wątroby w czasie przyjmowania leku Gripex® Hot nie należy pić alkoholu.

Dowiedz się więcej:

Przejdź do Hello Zdrowie