Strona główna
Gripex® Hot ZATOKI Precyzyjnie udrożnia zatoki i szybko zwalcza pozostałe objawy przeziębienia.

Gripex® Hot ZATOKI to najsilniejsza i tak kompleksowa saszetka na problemy z zatokami przy przeziębieniu. Zawiera aż 4 substancje czynne, w tym maksymalną dostępną bez recepty dawkę substancji udrażniającej zatoki. Jego działanie zaczyna się już po 10 minutach*, a efekt utrzymuje się do 6 godz.

Jak działa Gripex® Hot ZATOKI?

Dzięki starannie dobranym aż 4 składnikom w wysokich dawkach Gripex® Hot ZATOKI precyzyjnie i szybko udrożnia zatoki oraz zwalcza pozostałe objawy przeziębienia:

  • paracetamol zwalcza bóle towarzyszące infekcjom, w tym bóle gardła, ból głowy, bóle mięśni oraz bóle kostno-stawowe, usuwa stan podgorączkowy oraz gorączkę
  • pseudoefedryna w maksymalnej, dostępnej bez recepty dawce – udrożnia nos i zatoki umożliwiając swobodne oddychanie oraz zwalczając obrzęk śluzówki nosa i zatok
  • dekstrometorfan – łagodzi uporczywy suchy kaszel
  • chlorofenamina – hamuje wytwarzanie wydzieliny z nosa
Skład i dawkowanie
Liczba saszetek w jednej dawce Maksymalna liczba saszetek na dobę
Skład Gripex® Hot ZATOKI Liczba saszetek w jednej dawce Maksymalna liczba saszetek na dobę
Paracetamol 650 mg, Pseudoefedryna 60 mg, Dekstrometorfan 20 mg, Chlorofenamina 4 mg, oraz substancje pomocnicze, w tym: 15 g sacharozy 1 (co 4-6 h) 4
Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody.
Należy przestrzegać co najmniej 4-6 godzinnego odstępu między dawkami.
Leku Gripex® Hot ZATOKI nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i karmiące piersią.
Lek Gripex® Hot ZATOKI można stosować u dzieci powyżej 12 roku życia.

W czasie stosowania leku należy zachować ostrożność podczas obsługi urządzeń mechanicznych i prowadzenia pojazdów.

Ze względu na ryzyko toksycznego uszkodzenia wątroby w czasie przyjmowania leku Gripex® Hot ZATOKI nie należy pić alkoholu.

Dowiedz się więcej:

Przejdź do Hello Zdrowie