Strona główna
Gripex® Hot Max Najsilniejsza saszetka na rynku***

Gripex® Hot Max to wieloskładnikowy lek, który dzięki maksymalnym dawkom substancji i precyzyjnej sile działania zwalcza nasilone objawy przeziębienia i grypy.

Jak działa Gripex® Hot Max?

Gripex® Hot Max to wieloskładnikowy lek, dlatego kompleksowo walczy z objawami przeziębienia i grypy:

  • Paracetamol zwalcza bóle towarzyszące infekcjom, w tym bóle gardła, ból głowy, bóle mięśni oraz bóle kostno-stawowe, usuwa gorączkę i stan podgorączkowy.
  • Fenylefryna hamuje katar i udrożnia nos, ułatwiając swobodne oddychanie.
  • Witamina C wspiera układ odpornościowy organizmu.
Skład i dawkowanie
Liczba saszetek w jednej dawce Maksymalna liczba saszetek na dobę
Skład Gripex® Hot Max Liczba saszetek w jednej dawce Maksymalna liczba saszetek na dobę
Paracetamol 1000 mg, chlorowodorek fenylefryny 12,2 mg, witamina C 100 mg oraz substancje pomocnicze. Saszetka Gripex® Hot Max to minimalna dawka cukru: tylko 1,98 g! 1 (co 4-6 godz.) 4
Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody.
Lek można stosować niezależnie od posiłków.
Leku Gripex® Hot Max nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i karmiące piersią.
Lek Gripex® Hot Max można stosować u dzieci powyżej 12. roku życia.

W czasie stosowania leku należy zachować ostrożność podczas obsługi urządzeń mechanicznych i prowadzenia pojazdów.

Ze względu na ryzyko toksycznego uszkodzenia wątroby w czasie przyjmowania leku Gripex® Hot Max nie należy pić alkoholu.

Dowiedz się więcej:

Przejdź do Hello Zdrowie