Strona główna
Gripex® Control Zwalcza pierwsze objawy grypy

Gripex® Control dzięki działaniu dwóch składników aktywnych pomoże Ci uwolnić się od dokuczliwych dolegliwości bólowych, gorączki i stanu podgorączkowego.

Jak działa Gripex® Control?

Paracetamol zwalcza bóle towarzyszące infekcjom, w tym bóle gardła, ból głowy, bóle mięśni oraz bóle kostno-stawowe, usuwa stan podgorączkowy oraz gorączkę.

Kofeina przyspiesza i nasila działanie paracetamolu oraz delikatnie pobudza organizm. Kofeina zwalcza subiektywne objawy ogólnego rozbicia, poprawia koordynację, zdolność kojarzenia oraz usuwa zmęczenie.

Skład i dawkowanie
Liczba kapsułek w jednej dawce Maksymalna ilość kapsułek na dobę
Skład
Gripex® Control
Liczba tabletek
w jednej dawce
Maksymalna liczba
tabletek na dobę
Paracetamol 500 mg,
kofeina 50 mg
oraz substancje pomocnicze.
1-2 (co 4-6 godz.) 8
Lek można stosować niezależnie od posiłków.
Przed zastosowaniem przez kobiety w ciąży należy poradzić się lekarza.
Leku Gripex® nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i karmiące piersią.
Lek Gripex® Control można stosować u dzieci powyżej 12. roku życia.

Ze względu na ryzyko toksycznego uszkodzenia wątroby w czasie przyjmowania leku Gripex® Control nie należy pić alkoholu.

Dowiedz się więcej o skutecznej walce z bólem

Przejdź do Hello Zdrowie